Яготинщина знову в жалобі

Дата: 18.07.2022 13:50

Фото без описуУ боротьбі з російськими окупантами, 12 липня, загинув наш земляк, 27- річний Володимир Герасим.

Прощання із загиблим Героєм відбудеться 19 липня о 12.00 год. на Центральній площі м. Яготин.

Просимо жителів гідно провести в останню дорогу нашого захисника, віддати шану Герою, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами!

«Ми боремося не тому, що ненавидимо тих, хто знаходиться перед нами, а тому, що любимо тих, хто у нас за спиною!» - саме ці слова Володимир написав в себе на сторінці у Фейсбук в червні 2022 року...

Він чесно і до кінця виконав свій обов’язок воїна і громадянина, віддав життя за вільне майбутнє у незалежній, Богом благословенній Україні.

Яготинська міська рада висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого військовослужбовця.

Важко знайти слова втіхи, коли перестає битися серце захисника України. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевний біль від втрати рідної людини… Розділяємо разом з Вами цей біль, підтримуємо Вас у годину скорботи, поділяємо Ваше горе. Уся Яготинська громада з Вами.

Вічна та світла пам’ять Героєві!