Обстеження стану підприємств з водопостачання в с. Сулимівка та с. Панфили

Дата: 20.07.2022 16:38

Фото без опису20 липня 2022 року  членами робочої групи з моніторингових обстежень стану підприємств з водопостачання, розташованих на території  Яготинської міської територіальної громади проведено обстеження стану об’єктів водопостачання с. Сулимівка та с. Панфили, які обслуговує Комунальне підприємство «Яготинске виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

За результатами обстежень робочою групою було складено інформаційні довідки з рекомендаціями щодо усунення тих чи інших недоліків, які будуть направлені керівництву комунального підприємства до відома.

Наступного тижня робочою групою будуть  продовжені обстеження об’єктів водопостачання на території Яготинської міської територіальної громади.