Відбулося засідання комісії з питань координації дій щодо запобігання, попередження та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми Яготинської міської ради

Дата: 28.07.2022 16:14

Фото без опису28 липня 2022 року відбулося засідання комісії з питань координації  дій щодо запобігання, попередження та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми Яготинської міської ради під головуванням заступника міського голови Олени Федини.

В засіданні комісії взяли участь члени комісії: працівники служби у справах дітей та сім’ї, центру соціальних служб, відділу з питань праці та соціального захисту населення, відділу освіти Яготинської міської ради, лікар - педіатр Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги», старший інспектор сектору ювенальної превенції Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області та начальник сектору превенції відділення поліції 2 Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області.

В рамках засідання присутні розглянули наступні питання:

1. Про суб’єкти, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.
  2. Про захист дітей від жорстокого поводження.

Питання детально обговорені присутніми членами комісії.

За інформацією служби у справах

дітей та сім’ї Яготинської міської ради