Допомога для ВПО та багатодітних родин громади

Дата: 27.09.2022 13:10
Кількість переглядів: 293

Фото без описуТовариство Червоного Хреста України з 24 лютого 2022 року мобілізував всі сили та ресурси для оперативного реагування на гуманітарну кризу, яка виникла від розгортання збройного конфлікту в Україні. Основна задача організацій Товариства – забезпечення базових потреб, що наразі виникають у людей, які тікають від війни та розпочинають жити на новому місці.

Яготинська районна організація Товариства Червоного Хреста України надає допомогу внутрішньо переміщеним особам та багатодітних сім’ям, які ще не отримували допомогу у 2022 році від організації. В допомогу входять продуктові набори  та гігієнічні засоби.

Вказану допомогу можна отримати на території КНП Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня» 28 вересня 2022 року з 09.00 до 13.00.

Телефон для довідок 0963645542 Солод Володимир Іванович.

Інформує служба у справах дітей та сім'ї Яготинської міської ради


« повернутися до розділу «Новини громади»

Код для вставки на сайт