Жительки Жоравського старостинського округу в когорті волонтерів

Дата: 30.09.2022 11:36
Кількість переглядів: 393

Фото без описуНаші співвітчизниці, жительки Жоравського старостинського округу всі роки війни знаходили вільну хвилину, для того щоб виконати свій громадський обов'язок. Хто окопні свічки робить, хто консервацію заготовляє, хто смаколики випікає, а гуртом плетуть сітки.

Багато днів у них на очах сльози, в серці тривога і біль, бо у кожної на війні чоловік, син, зять, брат. Вони вкладають своє тепло і любов в усі речі, які передають Захисникам Батьківщини, щоб підтримати їх у час випробувань та додати сил подолати ворога.

Разом ми наближаємо нашу Перемогу! Дякуємо всім небайдужим і щирим землякам! Бажаємо кожному не втомитися, не розчаруватися, не втрати наснаги для досягнення спільної єдиної мети! Перемога буде за Україна! Україна понад усе!

Інформує староста Жоравського старостинського окуругу

Леся Дзюбак



« повернутися до розділу «Новини громади»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних