Яготинські буржуйки для армії

Дата: 01.10.2022 18:02

Фото без описуЗ початком широкомасштабного російського вторгнення у лютому цього року Яготинська громада розпочала активніше працювати щодо вирішення питання підвищення рівня обороноздатності армії, ніж це було в 2014 році. Фінансова підтримка, забезпечення амуніцією, передача тактичних засобів захисту, плетіння сіток, виготовлення окопних свічок, проведення ярмарок і передача генераторів - неповний перелік допомоги нашим військовослужбовцям. Війна продовжується перемогами Збройних Сил України, та повне звільнення території України навряд чи можна буде побачити цього року. Вже майже настав зимовий період і спільної підтримки потрібно більше.

Комунальне підприємство Яготинської міської ради "Комунальник" за підтримки старости Черняхівського старостинського округу Катерини Чернякової та жителів села налагодили виробництво буржуйок. Основним матеріалом для цього слугують старі газові балони, які можуть зберігатися в багатьох домогосподарствах. Закликаємо яготинську спільноту допомогти у їх зборі та інших витратних матеріалах (труби, електроди зварювальні, шини, прути тощо) для виготовлення буржуйок. По всім питанням просимо звертатися до старост свого старостинського округу або телефонувати до КП "Комунальник": (04575) 2-20-96.

Разом до Перемоги!

Інформує староста Черняхівського старостинського округу