Рятувальники інформують

Дата: 16.11.2022 10:38

Фото без опису15 листопада о 12:14  до оперативно-диспетчерської служби Бориспільського району від працівників медичної служби надійшло повідомлення, що необхідна допомога рятувальників аби перенести хвору жінку з квартири до карети екстреної медичної допомоги по вулиці Незалежності, 32а  міста Яготин.

На місце виклику направлено черговий караул 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.

Як з’ясувалось, необхідно було транспортувати хвору жінку із квартири на п’ятому поверсі до карети «швидкої».

Рятувальниками за допомогою санітарних ношів було проведено транспортування хворої жінки до карети екстреної медичної допомоги, з подальшою госпіталізацією до КНП «Яготинська центральна міська лікарня».

Також, 15 листопада о 12:43  до оперативно-диспетчерської служби Бориспільського району від працівників медичної служби надійшло повідомлення, що необхідна допомога рятувальників аби перенести хвору жінку з квартири до карети екстреної медичної допомоги по вулиці Незалежності, 22 міста Яготин.

Як з’ясувалось, необхідно було транспортувати хвору жінку із квартири на шостому поверсі до карети «швидкої».