Відбулося засідання комісії з питань координації дій щодо запобігання, попередження та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми Яготинської міської ради в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля»

Дата: 03.12.2022 08:56

Фото без опису02 грудня 2022 року відбулося засідання комісії з питань координації  дій щодо запобігання, попередження та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми Яготинської міської ради в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля».

В засіданні комісії взяли участь члени комісії: працівники Служби у справах дітей та сім’ї, Центру соціальних служб, Відділу з питань праці та соціального захисту населення, Відділу освіти Яготинської міської ради, старший інспектор сектору ювенальної превенції Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області та начальник сектору превенції відділення поліції 2 Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області.

В рамках засідання присутні розглянули наступні питання:

1. Про розгляд питання щодо повідомлення про факт домашнього насильства стосовно малолітньої дитини.

2. Про суб’єкти, що здійснюють заходи у сфері запобігання та  протидії домашньому насильству.

3. Різне.

Питання детально обговорені присутніми членами комісії та прийняті виважені рішення.

Інформує Служба у справах дітей та сім’ї

Яготинської міської ради