Початок громадських обговорень

Дата: 09.12.2022 15:15

Фото без описуЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

1. Інформація про замовника

Замовником проєкту є Яготинська міська рада Бориспільського району Київської області       .

Поштова адреса: 07700, Київська обл., Яготинський р-н, м. Яготин, вул. Незалежності, буд. 67.

Електронна адреса: yagotinmiskarada@ukr.net.

Офіційний веб-сайт: https://yagotinmiska-rada.gov.ua/.

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу