За минулий тиждень на COVID-19 захворіло 130 жителів Київської області

Дата: 10.01.2023 11:56
Кількість переглядів: 561

Фото без описуПротягом тижня, з 2 до 8 січня 2023 року, у Київській області зареєстровано 130 підтверджених випадків COVID-19, із них 12 – у дітей. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Київської ОВА.

На сьогодні до закладів охорони здоров’я Київської області госпіталізували 109 пацієнтів із гострою респіраторною хворобою COVID-19 або з підозрою на коронавірус.

За весь період пандемії в Київській області було зареєстровано 260 659 підтверджених випадків коронавірусної хвороби, зокрема серед дітей (віком 0-17 років) – 19 186.

Медики наголошують, вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захиститися від коронавірусної хвороби.

Так, за останній тиждень у регіоні щеплено 1 742 особи. Від початку вакцинальної кампанії в Київській області здійснено майже 1 890 000 щеплень.

Нагадаємо, для того, щоб зробити щеплення, потрібно звернутися по скерування до сімейного лікаря. У Київській області функціонують 24 центри масової вакцинації та 182 пункти щеплень, а також працює 19 мобільних бригад.

Адреси та контакти пунктів та центрів за посиланням або за телефоном 0-800-60-20-19.

Інформує Київська ОВА


« повернутися до розділу «COVID-19»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних