Засідання постійних комісій Яготинської міської ради

Дата: 16.01.2023 13:00

В малому залі засідань міської ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 110 (ІІ поверх) відбудуться засідання постійних комісій Яготинської міської ради:

17.01.2023 14-00 Спільне засідання постійної комісії Яготинської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, регуляторної політики, фінансів та інвестування та постійної комісії з питань приватизації, управління комунальною власністю, житлово-комунального  господарства, благоустрою, підприємництва, торгівлі та транспорту.
15-00 Засідання постійної комісії Яготинської міської ради з питань Регламенту, депутатської етики, правової політики, взаємодії із засобами масової інформації та контролю за виконанням рішень ради та виконавчого комітету.
18.01.2022 09-00 Засідання постійної комісії Яготинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, духовності, освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань.
14-00 Засідання постійної комісії Яготинської міської ради питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони довкілля.