A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Проєкти рішень виконавчого комітету

Дата: 17.01.2023 15:15
Кількість переглядів: 352

2023 рік

На засідання 15 березня 2023 року

1. Про проведення двомісячника благоустрою та озеленення «Шлях до Перемоги» в населених пунктах Яготинської міської територіальної громади. Додаток1. Додаток2. Додаток3

2. Про встановлення ТОВ «Генеруюча компанія Теплоінвест» тарифу на послуги з виробництва та постачання теплової енергії.

3. Про присвоєння нової самостійної адреси об’єкту нерухомого майна за вул. 1 Травня, буд. 52-Б, м. Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл..

4. Про присвоєння нової самостійної адреси об’єкту нерухомого майна за вул. Посітка, буд. 20, м. Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл..

5. Про присвоєння нової самостійної адреси об’єкту нерухомого майна за вул. Тесленка, буд. 7, м. Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., що належить на праві власності громадянину України Скриннику Руслану Івановичу.

6. Про присвоєння нової самостійної адреси об’єкту нерухомого майна за вул. Тесленка, буд. 7, м. Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., що належить на праві власності громадянці України Редькі Світлані Степанівні.

7. Про присвоєння самостійної адреси об’єкту нерухомого майна за адресою: вул. Молодіжна, с. Засупоївка, Бориспільський р-н, Київська обл..

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради від 28 лютого 2023 року № 38 «Про присвоєння нової самостійної адреси об’єкту нерухомого майна за вул. Вокзальна, буд. 68, м. Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., що належить на праві власності громадянці України Кулик Наталії Юріївні».

9. Про внесення змін до додатка 1, затвердженого рішенням Яготинської міської ради від 15 червня 2022 року № 117 «Про створення комісії з питань взяття на квартирний та соціальний облік громадян, які потребують покращення житлових умов».

10. Про втрату чинності рішень виконавчого комітету Яготинської міської ради від 15 лютого 2005 року № 26, від 28 лютого 2023 року № 43

11. Про розгляд заяви громадянина України Макаренка Олександра Олександровича щодо встановлення піклування та призначення його піклувальником над громадянкою України Макаренко Оленою Борисівною

12. Про встановлення опіки над нерухомим майном дитини-сироти Б.А.В. (конфіденційна інформація)

13. Про встановлення опіки над нерухомим майном дитини-сироти Г.О.В. (конфіденційна інформація)

14. Про встановлення опіки над нерухомим майном дитини-сироти Д.І.В. (конфіденційна інформація).

15. Про встановлення опіки над нерухомим майном дитини-сироти К.Р.Г (конфіденційна інформація).

16. Про встановлення опіки над нерухомим майном дитини, позбавленої батьківського піклування Г.І.О. (конфіденційна інформація).

17. Про влаштування малолітньої дитини С.А.С, .... р.н., до КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла Церква» (конфіденційна інформація)

18. Про надання дозволу на вчинення правочину Ю.Ю.Г. (конфіденційна інформація), укладення договору дарування нерухомого майна.

19. Про надання матеріальної допомоги.

На засідання 28 лютого 2023 року

1. Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Яготинської міської ради від 06 липня 2021 року № 114 «Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Яготинської міської ради». Додаток

2. Про надання дозволу на видалення аварійних дерев.

3. Про присвоєння нової адреси об’єкту будівництва «Нове будівництво заводу з переробки кукурудзи продуктивністю 100 000тон/рік на території існуючого цукрового заводу в м. Яготин за адресою: Київська область, Яготинський район, місто Яготин, вул. Незалежності, земельна ділянка 9-А».

4. Про присвоєння нової адреси об’єкту будівництва «Будівництво ПС110/10 кВ «Укрстарч» з заходами КЛ-110 кВ у Київській обл., Яготинський р-н, м. Яготин, вул. Садова 15».

5. Про присвоєння нової самостійної адреси об’єкту нерухомого майна за вул. Вокзальна, буд. 68, м. Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., що належить на праві власності громадянці України Кулик Наталії Юріївні.

6. Про присвоєння нової самостійної адреси об’єкту нерухомого майна за вул. Вокзальна, буд. 68, м. Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., що належить на праві власності громадянину України Коркачу Ігорю Івановичу.

7. Про присвоєння нової самостійної адреси об’єкту нерухомого майна за вул. Хліборобська, буд. 21, с. Ничипорівка, Бориспільський р-н, Київська обл.

8. Про присвоєння нової самостійної адреси об’єкту нерухомого майна за вул. Бранця, буд. 2, с. Рокитне, Бориспільський р-н, Київська обл.

9. Про розгляд заяви громадянки України Муртазіної Наталії Володимирівни щодо надання згоди на встановлення опіки та призначення її опікуном над громадянкою України Осипчук Лілією Володимирівною.

10. Про розгляд заяви громадянина України Макаренка Олександра Олександровича щодо надання згоди на встановлення опіки та призначення його опікуном над громадянкою України Макаренко Оленою Борисівною.

11. Про розгляд заяви громадянина України Гоголя Василя Васильовича щодо призначення та реєстрації його помічником дієздатної фізичної особи Гоголь Ніни Федорівни, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

12. Про розгляд заяви громадянина України Довлєтова Олександра Наркуловича щодо призначення та реєстрації його помічником дієздатної фізичної особи Шевченка Івана Григоровича, який за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

13. Про розгляд заяви громадянина України Коверника Ігоря Валентиновича щодо призначення та реєстрації його помічником дієздатної фізичної особи Ковернік Леоніди Олексіївни, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

14. Про розгляд заяви громадянина України Мусіяки Олексія Вікторовича щодо призначення та реєстрації його помічником дієздатної фізичної особи Дикого Миколи Андрійовича, який за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

15. Про розгляд заяви громадянина України Ткаченка Володимира Вікторовича щодо призначення та реєстрації його помічником дієздатної фізичної особи Медуниці Надії Петрівни, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

16. Про розгляд заяви громадянина України Шипуліна Ярослава Костянтиновича щодо призначення та реєстрації його помічником дієздатної фізичної особи Величко Ріти Йосипівни, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

17. Про розгляд заяви громадянина України Шипуліна Ярослава Костянтиновича щодо призначення та реєстрації його помічником дієздатної фізичної особи Величка Василя Володимировича, який за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

18. Про розгляд заяви громадянина України Щербатенка Олександра Михайловича щодо призначення та реєстрації його помічником дієздатної фізичної особи Щербатенко Тамари Тихонівни, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

На засідання 16 лютого 2023 року

1. Про опікунську раду при виконавчому комітеті Яготинської міської ради. Додаток1. Додаток2

2. Про затвердження Положення про порядок призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки. Положення. Додаток1 до Положення. Додаток2 до Положення

3. Про внесення змін до складу комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати - героїня», затвердженої рішенням виконавчого комітету Яготинської міської ради від 21 жовтня 2021 року № 224. Додаток

4. Про внесення змін до складу комісії з питань координації дій щодо запобігання, попередження та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми, затвердженої рішенням виконавчого комітету Яготинської міської ради від 12 серпня 2021 року № 170. Додаток

На засідання 10 лютого 2023 року

1. Про покладання обов’язків за ведення військового обліку у старостинських округах Яготинської міської ради.

2. Про облаштування пішохідного переходу та встановлення дорожніх знаків на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О102507 «/Т-25-41/-Яготин» (вул. Шевченка в м. Яготині поблизу ТДВ «Яготинський маслозавод»).

3. Про затвердження складу архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Яготинської міської ради.

Додаток.

4. Про присвоєння самостійної адреси об’єкту нерухомого майна по вул. Шевченка, буд. 38, м. Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл.

5. Про присвоєння самостійної адреси об’єкту нерухомого майна по вул. Кагарлицького, буд. 19, с. Богданівка, Бориспільський р-н, Київська обл.

6. Про присвоєння самостійної адреси об’єкту будівництва по вул. Лисенка, буд. 1, м. Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл.

7. Про надання дозволу на переведення нежитлового приміщення в житловий фонд по вул. Черняховського, буд. 1, м. Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл.

8. Про надання погодження ТОВ «Еко Агро-С» на розміщення об’єктів виїзної торгівлі для провадження господарської діяльності з продажу молока охолодженого  власного виробництва в м. Яготині.

Додаток.

9. Про зарахування на квартирний облік Кизименко Світлани Анатоліївни.

10. Про зарахування на квартирний облік Сухенка Анатолія Вікторовича.

11. Про розгляд заяви громадянина України С. щодо надання згоди на призначення його опікуном громадянина України У.

12. Про надання дозволу Хобті І.А. на укладення договору про поділ спадкового майна.

13. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітній дитині М. та встановлення опіки над нею.

14. Про надання матеріальної допомоги.

 

На засідання 18 січня 2023 року

1. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Яготинській міській раді за 2022 рік. ДОДАТОК

2. Про підсумки роботи Комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» за ІV квартал 2022 рокуДОДАТОК

3. Про підсумки роботи Комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» за ІV квартал 2022 рокуДОДАТОК

4. Про підсумки роботи Комунального підприємства «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» за ІV квартал 2022 рокуДОДАТОК

5. Про підсумки роботи Комунального підприємства Яготинської міської ради «Міськсвітло» за ІV квартал 2022 рокуДОДАТОК

6. Про підсумки роботи Комунального підприємства теплових мереж Яготинської міської ради «Яготинтепломережа» за IV квартал 2022 рокуДОДАТОК

7. Про підсумки роботи Спеціалізованого комунального підприємства Яготинської міської ради «Ритуал» за ІV квартал 2022 рокуДОДАТОК

8. Про підсумки роботи Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня» за ІV квартал 2022 рокуДОДАТОК

9. Про підсумки роботи Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» за ІV квартал 2022 року. ДОДАТОК

10. Про підсумки роботи Комунального підприємства Яготинської міської ради «Кирильське» за ІV квартал 2022 рокуДОДАТОК

11. Про заборону руху вантажних автомобілів і составів транспортних засобів з дозволеною максимальною масою понад 8 т. по вулицях Котляревського, Маяковського та Івана Мазепи в місті Яготині.

12. Про затвердження маршрутної мережі міських автобусних маршрутів загального користування в місті Яготині. ДОДАТОК

13. Про затвердження кошторисної частини проектної документації «Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення в населених пунктах Яготинської міської територіальної громади Бориспільського району Київської області».

14. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.

15. Про надання статусу дитини-сироти Б.К.А. та встановлення опіки над нею.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень