Вихованці Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у підготовці до чемпіонату Київської області з футзалу

Дата: 23.01.2023 12:04

Фото без описуЗ метою підготовки до чемпіонату Київської області з футзалу 21 січня 2023 року вихованці відділення футболу Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи (2012 р.н.) взяли участь у турнірі з футзалу в місті Бровари. В змаганнях приймали участь команди з міста Яготин, міста Бровари, Броварського району та з міста Києва. Усі команди були поділені на 2 підгрупи.

У першому матчі вихованці Яготинської ДЮСШ поступилися з рахунком 2:5 команді «Динамо» (м. Київ). В наступних поєдинках отримали перемогу у ФК «Пантери» (м. Київ) з рахунком 4:0 та у ФК «Броварія» (м. Бровари) з рахунком 3:1. У заключному  матчі групового турніру команда Яготинської ДЮСШ поступилася команді ДЮСШ (м. Княжичі) з рахунком 0:3. До фіналу змагань яготинська команда не потрапила.

Готував спортсменів до змагань тренер-викладач Яготинської ДЮСШ – Юрій Стовбчатий.

Інформує Відділ молоді та спорту

Яготинської міської ради