A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу малюнків “Кольори нашої Перемоги”

Дата: 24.01.2023 08:18
Кількість переглядів: 275

Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді запроваджує Всеукраїнський конкурс малюнків “Кольори нашої Перемоги”. Конкурс відбудеться у два етапи: регіональний (обласний) та всеукраїнський. До участі у всеукраїнському етапі допускатимуться тільки переможці обласного етапу (Лист УДЦНПВ та Умови всеукраїнського етапу).

УМОВИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ

Конкурс присвячується Дню єднання (16.02.23), а також вшануванню мужності та стійкості Українського народу до річниць початку російсько-української війни у 2014 (20.02.23) та повномасштабного вторгнення військ російської федерації в Україну у 2022 році (24.02.23), Дня кримського спротиву російській окупації (26.02.23).

Конкурс проводиться у двох вікових групах: молодша – від 7 до 11 років, старша – від 12 до 16 років.

До участі в обласному етапі від закладів освіти приймається не більше 5 малюнків у кожній віковій групі!

Завки (додаток 1) та малюнки на обласний етап подаються до 01.02.23 (не пізніше!) у електронному форматі (відскановано як зображення або якісно сфотографовано) на адресу ctduk_tyrustu@ukr.net із темою повідомлення “Конкурс малюнків”). Оригінали малюнків та згоди батьків дітей-авторів з умовами конкурсу (використання малюнків без претензій щодо авторського права у подальшому) досилатимуть тільки переможці обласного етапу (з 01 по 04.02.23, не пізніше!) Новою поштою (із доставкою кур’єром) для Дюді Людмили Юріївни (098-343-15-52) за адресою: м. Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького 42/41, каб. 18.

Під час обласного етапу буде відбирано по 5 найкращих робіт у кожній віковій групі, які надійдуть електроною поштою не пізніше 01 лютого 2023 року.

Технічні вимоги до оформлення малюнків.

Малюнок може бути виконаний у різних техніках живопису (олівці, фломастери, акварельні, олійні фарби, гуаш, крейда, авторська техніка тощо) на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно тощо). Подані на конкурс малюнки мають бути оригінальними творами учасників.

Тематика малюнків довільна, але має відповідати темі конкурсу. Учасники конкурсу малюють Перемогу України, якою вони уявляють Україну, своє місце проживання після Перемоги, Україну, про яку вони мріють і де вони хотіли б жити. Саме через малюнок діти висловлюють свої думки і власне світобачення, проявляють свою творчість, креативність та оригінальність. Учасники конкурсу можуть відобразити відомі об’єкти, пам’ятки історії та культури регіону.

Оригінальний формат малюнку має бути А3. Розміщення зображення горизонтальне. Оригінали не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо. У правому нижньому кутку малюнка міститься паспорт конкурсної роботи з обов’язковою інформацією: назва малюнка; прізвища та ім’я автора; вік автора; повна назва закладу освіти; населений пункт (район,ТГ, область).

Назва електронного файлу малюнку повинна складатися з прізвища та ім’я автора, віку та назви регіону.

Електронний файл малюнку повинен бути якісною фотокопією.

Оригінальний малюнок відправляється без загинів, не повинен бути складеним, пом’ятим.

Критерії, за якими оцінюються роботи учасників:

змістовність та повнота розкриття теми; рівень майстерності та техніка виконання; композиційне та кольорове рішення; культура оформлення роботи; творчий підхід до виконання роботи (креативність, використання оригінальних технік та нестандартних матеріалів).

Інформує КЗ КОР «Центр творчості дітей та

юнацтва Київщини»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень