Понад 500 закладів загальної середньої освіти Київщини повернулися до навчання після канікул

Дата: 24.01.2023 08:24

Фото без описуУ Київській області 507 закладів загальної середньої освіти відновили навчальний процес після зимових канікул. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської обласної військової адміністрації.

Так, за очною та змішаною формами навчання працює 421 школа, дистанційно освітні послуги надають 86 закладів. Решта, а саме 131 заклад, перебуває на канікулах.

У Білоцерківському районі досі відпочивають учні 36 закладів освіти, у Броварському – 10, у Бучанському – 19, Вишгородському – 10, Обухівському – 33, у Фастівському – 23.

Як раніше повідомляли, цього навчального року зимові канікули заплановано провести довшими, ніж зазвичай. Це пов’язано з тим, що більшість закладів освіти прийняли рішення працювати без осінніх канікул.

Інформує Київська ОВА