A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Яготинська міська рада оголошує конкурс оцінювачів з визначення ринкової (оціночної) вартості об’єкту комунальної власності територіальної громади Яготинської міської ради для цілей викупу

Дата: 20.01.2023 11:13
Кількість переглядів: 91

Дата проведення конкурсу: 06.02.2023 року.

Час:11:00 год.

Місце проведення: мала зала Яготинської міської ради (каб. 216).

Адреса проведення: Київська область, Бориспільський район, місто Яготин, вул. Незалежності, 110.

Інформація про об’єкт оцінки: перелік об’єктів оцінки наведено у таблиці.

Кінцевий термін подання документів від претендентів: 03.02.2023 р. до 12.00.

Строк виконання роботи у календарних днях: 10 календарних днів.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки одного об’єкта: 5500,00 (п'ять тисяч п'ятсот гривень 00 коп.)

Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії:

1. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності;

2. Інформація про претендента;

3. Копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

4. Копії кваліфікайних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок. 

Інформація про претендента повинна містити:

1. Інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки): кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо.

2. Наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності та (або) відповідного документа, передбаченого статтею 6 Закону України «Про оцінку земель».

3. Один і той самий оцінювач може бути залучений до виконання робіт з оцінки одного об’єкта лише одним претендентом. У разі з’ясування факту залучення одного і того самого оцінювача з метою надання послуг з оцінки майна того самого об’єкта декількома претендентами бали за професійний стаж такого оцінювача, а також за його практичний досвід виконання робіт не зараховуються жодному з претендентів.

4. Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна  та підписання звіту про оцінку майна; підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності.

4. До участі в конкурсі з метою надання послуг з оцінки майна можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності. 

Вимогами до учасників конкурсу передбачено наявність:

складеної відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням Яготинської міської ради від 27 травня 2021 року № 668-09-VIII, конкурсної документації, яку надано у визначений в інформації про проведення конкурсу строк;

відповідної кваліфікації оцінювачів щодо об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» та (або) виданими відповідно до Закону України «Про оцінку земель» (для виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок);

переліку оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна або звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки та їх особистого досвіду щодо виконання робіт з оцінки подібного майна (досвіду проведення робіт з експетрної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням). 

Інформація про замовника та особу – платника робіт з оцінки: Яготинська міська рада Бориспільського району Київської області.

Місце знаходження комісії, контакті дані: м. Яготин, вул. Незалежності, 110, телефон (04575)5 56 77, e-mail: zemlyotg@ukr.net.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті секретареві комісії (кабінет 217, 2-й поверх приміщення ради) і складається з:

1) конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо його не було визначено в інформації про оголошення конкурсу. Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

2) підтвердних документів.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

№ п/п

Перелік комунального майна територіальної громади Яготинської міської ради, щодо якого оголошено конкурс на проведення експертної оцінки

1

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (кадастровий номер 3225510100:09:027:0006) в м. Яготин по пров. Говорова, 25, площею 0,0350 га 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень