Обласний арт-проєкт "ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!" – 2023

Дата: 25.01.2023 11:09

Фото без описуВже традиційно до Дня Соборності України та вшановуючи творчість Великого Кобзаря Центр творчості дітей та юнацтва Київщини підбиває підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об’єднаймося ж, брати мої!".

Цього року 220 творчих робіт стали учасниками арт-проєкту, 10 з яких за рішенням журі здобули ПЕРЕМОГУ і продовжать свою боротьбу у всеукраїнському етапі конкурсу.

З року в рік виставка "Об’єднаймося ж, брати мої!" збагачується неповторними творчими надбаннями юних художників та майстрів Київщини.

Ми щиро дякуємо талановитим митцям та їх наставникам за неймовірну працю і свідомий патріотизм!

Підсумки зазначеного конкурсу за посиланням.

Запрошуємо до перегляду матеріалів арт-проєкту: https://fb.watch/ifC4cbKnav/.

P.S. Світлини – переможці обласного етапу, учасники Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об’єднаймося ж, брати мої!"-2023.

Інформує КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»