Рейд у місцях зимової риболовлі

Дата: 22.02.2023 13:54

Фото без опису22 лютого 2023 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області, був проведений рейд в Яготинській міській територіальній громаді на місцях зимової риболовлі та поспілкувалися із відвідувачами льодового покриття.

В рамках заходу співробітники ДСНС закликали громадян виходити на лід лише в тому випадку, якщо товщина криги не менше 7-10 см., також громадянам наголосили про основні небезпеки зимового періоду та надали рекомендації щодо порядку дій у разі виникнення загрози або падіння під лід. Наприкінці рейду рятувальники розповіли про засоби та техніку, яку використовують для порятунку людей на воді.

На згадку співробітники Служби порятунку вручили всім інформаційно-просвітницькі листівки з основними правилами безпеки та корисними порадами.