Проведено позапланову перевірку закладу дошкільної освіти (ясла-садок)  "Яблунька"

Дата: 03.03.2023 08:20

Фото без опису02 березня 2023 року інспекторським складом Бориспільського районного управління проведено позапланову перевірку закладу дошкільної освіти (ясла-садок)  "Яблунька" Яготинської міської ради. Також до проведення позапланової перевірки залучено курсантів вищих навчальних закладів ДСНС.

В ході, якої проводилась перевірка електрогосподарства, шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, наявність автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу,укомплектованість пожежних кран-комплектів, зовнішнього водопостачання, стану електрогосподарства та наявність знаків безпеки, засобів індивідуального захисту, стану утримання захисної споруди цивільного захисту та документації.

Під час здійснення даного заходу працівники ДСНС провели відповідні інструктажі з персоналом із запобігання надзвичайним ситуаціям.