Призупинення роботи «Пунктів незламності»

Дата: 07.03.2023 16:40
Кількість переглядів: 312

Фото без опису07 березня 2023 року під головуванням міського голови Дзюби Наталії Миколаївни проведено засідання комісії Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (далі – Комісія).

На Комісії розглянуто питання про роботу пунктів незламності на території Яготинської міської територіальної громади. Так, у зв'язку з забезпеченням сталої роботи систем життєзабезпечення на території Яготинської міської територіальної громади, Комісією прийнято рішення з 07 березня 2023 року призупинити до особливої потреби роботу пунктів незламності розгорнутих на базі установ Яготинської міської ради, а саме:

- Яготинський ліцей № 1;

- Яготинський ліцей № 2;

- ЗДО № 3 «Ромашка»;

- ЗДО № 4 «Пролісок»;

- Яготинська ДЮСШ Яготинської міської ради.

Крім того, прийнято рішення, що пункт незламності, розгорнутий на базі КП ЯМР «Яготинська житлово-експлуатаційна контора», працюватиме за окремими графіком, а саме: будні дні - з 9:00 до 16:00, вихідні дні - з 9:00 до 12:00.

Інформує сектор з питань НС, ЦЗ населення, мобілізаційної та

правоохоронної діяльності апарату Яготинської міської ради


« повернутися до розділу «Новини громади»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних