Служба 101 інформує

Дата: 21.03.2023 08:23

Фото без опису20 березня 2023 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено комплекс заходів, щодо навчання населення Яготинської міської територіальної громади правил використання альтернативного джерела енергії та попередження пожеж в екосистемах.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівці ДСНС надано професійні поради по використанню альтернативних джерел енергії. Також, під час проведення заходу з громадянами були проведені інструктажі щодо недопущення виникнення пожеж на відкритих територіях внаслідок спалювання сухої рослинності, безпеки у побуті, дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій,  поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Наприкінці заходу рятувальники вручили тематичні листівки на протипожежну тематику та побажали відповідально ставитись до власної безпеки.