Засідання комісії з питань координації дій щодо запобігання, попередження та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми Яготинської міської ради

Дата: 23.03.2023 16:54

Фото без опису23 березня 2023 року відбулося засідання комісії з питань координації дій щодо запобігання, попередження та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми Яготинської міської ради.

В засіданні комісії взяли участь члени комісії: працівники Служби у справах дітей та сім’ї, Центру соціальних служб, Відділу з питань праці та соціального захисту населення, Відділу освіти Яготинської міської ради, лікар-педіатр Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги», старший інспектор сектору ювенальної превенції Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області та начальник сектору превенції відділення поліції 2 Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області та запрошені громадяни.

В рамках засідання присутні розглянули наступні питання:

• Про розгляд питання щодо повідомлення про факт домашнього насильства між батьками, де виховується двоє дітей, один з яких малолітній.
  • Різне.

Питання детально обговорені присутніми членами комісії та прийняті виважені рішення, громадянам надано рекомендації щодо уникнення конфліктів та належного виконання батьківських обов’язків.

Інформує Служба у справах дітей та сім’ї

Яготинської міської ради