Загорання трав’яного настилу

Дата: 24.03.2023 10:00

21 березня о 10:34 до оперативно-диспетчерської служби Бориспільського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу за адресою: с. Фарбоване вул. Шевченка. На місце події виїхали рятувальники 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.

По прибуттю рятувальників встановлено, що горить трав’яний настил  на площі 0,03 га.  Пожежу локалізовано о 11:11 та ліквідовано 11:24. На місці пожежі працювала 1 одиниця основної техніки та 4 чоловіка особового складу.

Причина пожежі встановлюється.

21 березня о 12:04 до оперативно-диспетчерської служби Бориспільського району надійшло повідомлення про  загорання трав’яного настилу за адресою: с. Фарбоване вул. Шевченка. На місце події виїхали рятувальники 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.

По прибуттю рятувальників встановлено, що горить трав’яний настил  на площі 0,015 га.  Пожежу локалізовано о 12:37 та ліквідовано 12:54. На місці пожежі працювала 1 одиниця основної техніки та 4 чоловіка особового складу.

Причина пожежі встановлюється.