Працівники міської ради взяли участь в нараді щодо надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

Дата: 19.04.2023 16:34

Фото без описуПрацівники Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради 19 квітня 2023 року взяли участь в нараді з питань протидії торгівлі людьми на території Київської області під головуванням Ірини Антошко, начальника Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної військової адміністрації, за участю Олени Гейнак, головного спеціаліста відділу сімейної політики Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної військової адміністрації.

На онлайн-нараді з керівниками та спеціалістами служб у справах сім’ї та дітей обговорено низку питань:

• виявлення та ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми, серед внутрішньо переміщених осіб;
  • порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми (постанова Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 № 417).

В результаті наради отримано доручення та рекомендації щодо подальшої роботи служб у справах дітей та сім’ї Київщини.

Інформує Служба у справах дітей та сім’ї

Яготинської міської ради