День з рятувальником в ЗДО № 4 «Пролісок»

Дата: 20.04.2023 10:21

Фото без опису19 квітня рятувальники Бориспільського району в Київській області провели інформаційно-профілактичний захід «День з рятувальником» в ЗДО № 4 «Пролісок» Яготинської міської ради, де кожна дитина змогла відчути себе справжнім рятувальником — приміряти обладнання та посидіти у службових автомобілях.

Мета такого заходу – розширити знання дітлахів про основи безпеки життєдіяльності, про різного роду надзвичайні ситуацій та правила поведінки під час їх виникнення, про безпеку у повсякденному житті.

Фахівці наголосили на необхідності перевіряти справність розеток та вимикачів, не залишати без нагляду працюючі електроприлади, як діяти при виявленні ВНП та правила поводження на водних об’єктах.  Також юним громадянам  працівники оперативної служби роздали пам’ятки та буклети з алгоритмом дій при надзвичайній ситуації.

Разом на варті вашої безпеки!!!