Звіт про роботу Комунального підприємства міської ради "Міськсвітло" за квітень 2023 року

Дата: 09.05.2023 14:49

Фото без описуКомунальне підприємство міської ради "Міськсвітло" інформує про виконані роботи за квітень 2023 року.

Вид  діяльності

Результат  діяльності

1

Поточний  ремонт  вуличного  освітлення  по селах  Яготинської  ТГ   із  заміною  ламп, згідно звернень  старост, а  саме:

• село Озерне  (Супоївський  старостинський  округ)
  • село  Черняхівка  (Черняхівський  старостинський  округ)

2

Облаштування  вуличного  освітлення  по старостинських  округах  протяжністю  -  600 м, із  встановленням  ліхтарів  в  кількості – 6шт., а  саме:

•  с. Лемешівка - 300м,  ліхтарів  -  3шт ;
  •  с. Ничипорівка  - 300м,  ліхтарів  -  3шт.

3

Поточний  ремонт  вуличного  освітлення  із заміною  проводів  та  ліхтарів  по  вулиці Шевченка  у  місті  Яготин, протяжністю  - 800м, із  встановленням  18  ліхтарів.

4

Виконаний  поточний  ремонт  вуличного  освітлення  по  місту  Яготин  із   заміною  ламп, згідно  звернень  громадян, в  кількості  - 26 шт.

5

Відновлення, ремонт  та  облаштування  освітлення  у  приміщенні  Яготинської  міської ради

Роботи виконуються