Звіт про роботу Комунального некомерційного підприємства міської ради "Яготинська центральна міська лікарня" за квітень 2023 року

Дата: 09.05.2023 15:22

Фото без описуКомунальне некомерційне підприємство Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня» (далі – КНП «ЯЦМЛ») є медичним закладом, який надає вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу в амбулаторних та стаціонарних умовах в плановому порядку і екстрених випадках.

За квітень 2023 року в стаціонарі КНП «ЯЦМЛ» проліковано 318 пацієнтів, з них іногородніх (жителів інших територіальних громад) – 68, що складає 21,4%. Померло в стаціонарі 9 пацієнтів, показник летальності – 2,8%. Проведено ліжко-днів 2586. Середнє перебування на ліжку складає 8,1 ліжко-днів.

У квітні 2023 року було прийнято 14 пологів та народилось 14 малюків – 9 хлопчиків та 5 дівчаток.

За допомогою в травмпункт у квітні звернулося 153 пацієнта. Надана медична допомога:

70 пацієнтам проведено операції обробка та зашиття ран;

49 хворим накладено гіпси;

4 особам надана допомога при вивихах;

30 особам – інша допомога.

Загальна кількість відвідувань до лікарів в поліклінічному відділенні КНП «ЯЦМЛ» складає 7688.

Активно працює денний стаціонар поліклініки. Лікування проводиться за призначенням лікаря КНП «ЯЦМЛ». За місяць проліковано 42 пацієнта, проведено 370 ліжко-днів. Медичним персоналом проведено 912 процедур.

Денний стаціонар, як метод надання медичної допомоги, є досить зручним для населення міської територіальної громади.

В кабінетах лікарів хірургічного профілю проводяться оперативні втручання в амбулаторно-поліклінічних умовах – в квітні 2023 року здійснено 66 операцій, перев’язок 193, в кабінеті ортопеда-травматолога накладено 47 гіпсів.

За квітень амбулаторно було проведено наступні діагностичні обстеження:

-        УЗД – 592;

-        Фукціональна діагностика – 260;

-        Рентгенографій – 850;

-        Лабораторних досліджень – 2422.