УВАГА!

Дата: 10.05.2023 08:18

Фото без описуКП «Яготинське ВУ ВКГ» дякує усім споживачам, які знаходять можливість і вчасно вносять оплату за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Саме завдяки вам підприємство має можливість вчасно виплачувати заробітну плату працівникам, розраховуватись за електроенергію та в цілому здійснювати господарську діяльність та відповідно безперебійно надавати містянам свої послуги.

Ми розуміємо, що у державі постійно відбуваються зміни, які на фоні низької оплати праці та підвищенні цін на товари та послуги вплинули, зокрема, на платоспроможність громадян, проте, більшість абонентів все ж таки розраховується за спожиті послуги вчасно.

Просимо Вас віднестись з розумінням!

В разі несплати за надані комунальні послуги КП «Яготинське ВУ ВКГ» буде змушене звернутися до Яготинського районного суду з позовною заявою про стягнення заборгованості в судовому порядку. При цьому на боржника, крім боргу, буде покладено сплату судового збору.

Інформує КП «Яготинське ВУ ВКГ»