Інспектування сімей щодо з’ясування умов та причин вчинення домашнього насильства

Дата: 17.05.2023 14:46

Фото без описуЗ метою з’ясування обставин вчинення домашнього насильства та попередження повторного його вчинення головним спеціалістом Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради спільно з фахівцем із соціальної роботи Центру соціальних служб Яготинської міської ради 16 травня 2023 року здійснено комплексну роботу за місцем проживання сімей Яготинської міської територіальної громади відповідно до повідомлення відділення поліції № 2 Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області "Про осіб які, притягувались до адміністративної відповідальності за ст. 173-1 та ст. 173-2 за період з 01.04.2023 по 01.05.2023 р.", яке надійшло до Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради

З особами, що потерпіли від домашнього насильства - таких за квітень 2023 року 10 осіб (9 жінки та 1 чоловік) - присутніх дітей під час вчинення домашнього насильства не виявлено. З сім’ями проведено відповідну роз’яснювальну та консультативну роботу про можливість отримання потерпілими професіональної допомоги в спеціалізованих закладах Київської області. З кривдниками проведено профілактичну роботу з метою недопущення повторних проявів протиправних дій в сім’ї. За результатами з’ясування обставин вчинення домашнього насильства в одній сім’ї, вирішено винести на засідання комісії з координації дій щодо запобігання, попередження та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми Яготинської міської ради. Також батьків дітей попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Інформує Служба у справах дітей та сім’ї

Яготинської міської ради