17 травня відбулося засідання комісії з питань координації дій щодо запобігання, попередження та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми Яготинської міської ради.

Дата: 17.05.2023 15:11

Фото без описуВ засіданні комісії взяли участь члени комісії: працівники Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради, Центру соціальних служб Яготинської міської ради, Відділу з питань праці та соціального захисту населення Яготинської міської ради, Відділу освіти Яготинської міської ради, лікар-педіатр Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги», старший інспектор сектору ювенальної превенції Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області та начальник сектору превенції відділення поліції 2 Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області, запрошені громадяни.

В рамках засідання присутні розглянули наступні питання:

• про розгляд питання щодо повідомлення про факт домашнього насильства між батьками, де виховується двоє дітей, один з яких малолітній;
  • про розгляд питання щодо повідомлення про факт домашнього насильства щодо усунення причин та умов, що спричинили вчинення домашнього насильства батьком відносно неповнолітньої дитини;
  • про розгляд питання щодо повідомлення про факт домашнього насильства між батьками, де виховується двоє малолітніх дітей.

Всі питання були детально обговорені присутніми членами комісії, по кожному прийнято виважене рішення, громадянам надано рекомендації щодо уникнення конфліктів та належного виконання батьківських обов’язків.

Повідомляє Служба у справах дітей та сім’ї

Яготинської міської ради