Проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Годунівка

Дата: 19.05.2023 14:15

Фото без опису19 травня 2023 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Годунівка Яготинської міської територіальної громади. Також до відпрацювання було залучено старосту Годунівського старостинського округу. В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми "Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, альтернативних джерел енергії, електромережі, побутових приладів)", попередження пожеж в екосистемах, увага вибухонебезпечні предмети та вручено пам’ятні листівки.

Інформує сектор з питань надзвичайних ситуацій,

цивільного захисту населення, мобілізаційної та

правоохоронної діяльності апарату Яготинської міської ради