Результати громадського обговорення проєкту рішення Яготинської міської ради «Про припинення діяльності шляхом ліквідації Сотниківської філії Яготинського ліцею №3 Яготинської міської ради»

Дата: 02.06.2023 14:22

Фото без описуЗ метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для Яготинської міської територіальної громади, Яготинською міською радою було оприлюднено на офіційному веб-сайті та сайті Відділу освіти Яготинської міської ради Інформацію про початок громадського обговорення проєкту рішення Яготинської міської ради «Про припинення діяльності шляхом ліквідації Сотниківської філії Яготинського ліцею №3 Яготинської міської ради».

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення Яготинської міської ради приймалися з 20 лютого 2023 року по  31 травня 2023 року включно. Пропозиції та зауваження можна було надсилати на електронну  адресу Відділу освіти Яготинської міської ради jg_osvita@ukr.net, в письмовій формі за адресою: вул.Незалежності, 110, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 та залишати в скриньці розташованій за адресою: вул.Незалежності, 110, м.Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл., 07700 (1 поверх).

Основною метою розгляду такого рішення є впорядкування мережі закладів загальної середньої освіти Яготинської міської ради, раціонального розподілу освітньої субвенції, а також створення належних умов для здобуття якісної освіти, якісного рівня підготовки учнів  та розвитку здібностей учнів.

За період проведення  публічного громадського обговорення проєкту рішення Яготинської міської ради «Про припинення діяльності шляхом ліквідації Сотниківської філії Яготинського ліцею №3 Яготинської міської ради» звернень (повідомлень) на електронну пошту, поштову адресу відділу освіти Яготинської міської ради або індивідуальних звернень та пропозицій від громадян  не надходило.

Виходячи із зазначеного, проєкт рішення Яготинської міської ради «Про припинення діяльності шляхом ліквідації Сотниківської філії Яготинського ліцею №3 Яготинської міської ради» підлягає винесенню на розгляд  сесії Яготинської міської ради.