Пошук

Щоденник подяки – проста вправа для підняття настрою

Дата: 06.08.2023 10:00
Кількість переглядів: 85

Зараз часто здається, що радіти нічому. Але якщо бачити навколо лише темряву, то з часом зникнуть і сили працювати, і настрій, і апетит…

Заведіть «Щоденник подяки», він допоможе бачити світлі моменти щодня, зберегти сили, подарує відчуття спокою.

Дякувати — це не тільки про ввічливість. Коли ми відчуваємо щиру вдячність, мозок виробляє дофамін — необхідний нам «гормон щастя». Це він наповнює світ фарбами, додає нам натхнення, навіть покращує апетит.

Суть проста: ви вписуєте трьох людей і три події, яким хочеться подякувати. Наступного дня це перечитуєте і дописуєте ще 3 + 3. Не забувайте вписувати у щоденник і себе — дякувати собі за смачний обід, новий цікавий досвід або час для хобі. А коли дякуєте, зверніть увагу — в цей момент ви посміхаєтесь.

Тож дякувати – це користь нашому ментальному здоров’ю, а разом із тим і фізичному.

Більше інформації про техніки заспокоєння у стресових ситуаціях та багато корисного щодо ментального здоров’я дізнавайтеся тут.

Комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, реалізується завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Зміст матеріалів кампанії є винятковою відповідальністю ГО «Безбар’єрність» i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора