ЯК ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 27.08.2023 10:00

Фото без описуСкоро до школи і в реаліях сьогодення з’являється значно більше пунктів, про які треба подбати. Найважливіший із них – безпека дітей.

Поради для батьків підготували в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

Налаштуйте дітей на сезон навчання:

1. Прокидайтеся та лягайте відпочивати раніше всією родиною.

2. Переберіть одяг: розкладіть шкільні речі по поличках.

3. Складіть портфель, зробіть бейджик з іменем дитини, контактами батьків, опікунів чи близьких.

4. Підготуйте місце для навчання.

Подбайте про безпеку:

1. Кілька разів пройдіть із дитиною дорогою до школи. Зверніть увагу, де на шляху є укриття.

2. За можливості зайдіть до школи. Дітям важливо відчути й побачити місце, де вони будуть навчатися. Відвідайте класи, їдальню тощо.

3. Якщо дитина навчатиметься онлайн, поясніть її дії під час повітряної тривоги.

Стосунки з однокласниками:

1. Організуйте з ними зустріч онлайн, дайте дітям час поспілкуватися.

2. Створіть онлайн-групу для неформального спілкування учнів.

3. Більше порад можна переглянути за посиланням.

Знаходьте більше інформації та порад на сайті https://www.howareu.com.

Довідково.

Комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, реалізується завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Зміст матеріалів кампанії є винятковою відповідальністю ГО «Безбар’єрність» i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»