Участь у вебінарі «Онлайн-безпека дітей з особливими освітніми потребам»

Дата: 08.09.2023 10:03

Фото без описуВідповідно до листів Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної (військової) адміністрації  та Національної соціальної сервісної служби України 07 вересня 2023 року працівниками Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради взято участь у  вебінарі «Онлайн-безпека дітей з особливими освітніми потребам», організатор громадська організація #stop_sexтинг. Вебінар провели тренер-методолог #stop_sexтинг Василь Філоненко та директор Житомирської спеціалізованої школи Житомирської обласної ради Світлана Лесик, які під час  вебінару розповіли про переваги та небезпеки інтернету для дітей з особливими освітніми потребами, особливості поведінки в інтернеті, правила безпечної поведінки для дітей, куди звернутися за допомогою та багато іншого. Крім того, було представлено тематичний урок про безпеку в інтернеті для дітей з особливими потребами.

За інформацією Служби у справах

дітей та сім’ї Яготинської міської ради