На Київщині провели семінар-тренінг «Ментальне здоров’я молоді»

Дата: 11.09.2023 12:18
Кількість переглядів: 118

Фото без описуДля представників молодіжних центрів Київської області днями в Обухівському районі відбувся семінар-тренінг «Ментальне здоров’я молоді». Організаторами заходу виступили Київський обласний молодіжний центр спільно з Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.

Семінар-тренінг провели для представників і волонтерів молодіжних центрів та просторів, інститутів громадянського суспільства, координаторів соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», а також для людей, які працюють чи планують впроваджувати роботу щодо формування ментального здоров’я населення у Київській області.

Учасники заходу обговорили інструменти для розвитку психологічної стійкості молоді, знайомилися й опановували ефективні практики, які сприятимуть контролю над емоціями і стресом та допоможуть дбати про свій внутрішній стан. Навчання провела психологиня Людмила Романенко, яка є фахівцем у питаннях ментального здоров’я населення.

Крім того, на семінарі відбулася презентація інтерактивного інструменту дослідження потреб молоді, її психоемоційного стану та ментального здоров’я U-Report. Це глобальний міжнародний молодіжний проєкт для проведення щотижневих актуальних опитувань серед підлітків і молоді через соцмережі, результати яких використовують у діяльності урядових установ, громадських об’єднань і міжнародних організацій. В Україні його реалізовує ГО «YouthUp» спільно з представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Семінар-тренінг провели в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

За повідомленням Управління молоді та спорту

Київської обласної військової адміністрації« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора