ЯГОТИНСЬКИЙ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ЗАПРОШУЄ!

Дата: 14.09.2023 13:57

Фото без опису❗️Яготинський будинок дитячої та юнацької творчості Яготинської міської ради оголошує набір учнів на 2023-2024 навчальний рік.

👍 У закладі працюють гуртки різноманітного спрямування: сучасна хореографія, гра на гітарі, образотворче мистецтво, виготовлення сувенірів, авіамоделювання, судномоделювання, художня комп'ютерна анімація, початкове стендове моделювання, сучасний дизайн одягу, бісероплетіння, витинанка, англійська мова, історичне краєзнавство, літературне краєзнавство, туристсько-краєзнавча та військова підготовка, розвиток емоційного інтелекту, підготовка до школи тощо.

📌 Заняття у гуртках безкоштовні, працюємо повний робочий тиждень, включно з вихідними.

✍️ Запис у гуртки за телефоном 5-64-27 та телефонами керівників гуртків👇на фото нижче

🌈Наша адреса: м.Яготин провулок Шмідта, 1

Район МБК, приміщення ЗДО «Зіронька».

‼️ Важлива інформація: у разі повітряних тривог гуртківці мають укриття.