Яготинський район, Київська область

Першість Київської області з футболу та легкоатлетичного кросу

07 жовтня на стадіоні «Колос» Федерацією футболу Київської області був проведений  4 тур першості Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2005-2006 та 2007-2008 року народження  ДЮСШ міста Яготин та ДЮСШ міста Баришівка.

Тренери дитячо-юнацьких команд з футболу ДЮСШ міста Яготин: Дмитро Ігоревич  Панченко та Юрій Вікторович  Маршевський .

Яготинською ДЮСШ відкрита першість з легкоатлетичного кросу, яка проводилась в чотирьох вікових групах 2001-2005, 2007-2008 року народження та молодші. Серед юнаків та дівчат окремо.

В змаганнях брали участь дитячі команди ДЮСШ міста Переяслав-Хмельницький, міста Бориспіль, міста Березань та смт Згурівка.

Тренери дитячо-юнацьких команд  ДЮСШ міста Яготин:  Олена Олександрівна Осауленко та Світлана Володимирівна Яценко .

Переможці змагань з легкоатлетичного кросу були нагороджені грамотами та медалями .