Пошук

Київщина визначає План заходів стратегії розвитку регіону до 2020 року

Дата: 31.01.2018 17:01
Кількість переглядів: 507

Стратегія розвитку Київської області до 2020 року невдовзі отримає новий план заходів. Проектні ідеї до нього обговорювала експертна робоча група у складі представників громадських організацій, депутатів обласної ради та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

За словами першого заступника голови КОДА Андрія Анісімова, реалізація Стратегії розвитку Київщини до 2020 року триває вже четвертий рік поспіль, і до недавнього часу одним із інструментів її виконання був план заходів на 2015-2017 роки. Наразі у зв’язку з його завершенням виникла необхідність підготовки нового плану терміном дії на 2018-2020 роки.

«Як економіст за фахом можу констатувати, що Стратегія розвитку Київщини є дійсно якісним документом, підготовленим за підтримки міжнародних проектів. Вона повністю відповідає сьогоднішнім європейським тенденціям регіонального розвитку, – вважає Андрій Анісімов. – План заходів повинен сприяти якнайповнішій реалізації основних цілей стратегії, а це стійке економічне зростання на основі інноваційного розвитку багатогалузевої економіки, висока якість життя людини та збереження і розвиток територій».

Збір проектних ідей до плану заходів Стратегії було розпочато у вересні і завершено у грудні минулого року, повідомила в.о. директора департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Наталія Погребна. «За цей час до нас надійшло більше 400 пропозицій від небайдужих людей та установ районів і міст області. Ті з них, які будуть відібрані робочою групою, ввійдуть до плану заходів Стратегії розвитку Київщини і матимуть шанс реалізуватися за рахунок обласного бюджету або позабюджетних коштів», – зазначила вона.

У ході засідання учасники робочої групи обговорили критерії відбору проектів, серед яких стратегічний вплив на розвиток регіону, інноваційність, можливість створення нових робочих місць та позитивний вплив на імідж області.

За інформацією офіційного веб-сайту Київської обласної державної адміністрації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора