Виїзд з питань дотримання Правил благоустрою

Дата: 11.05.2018 17:03

Фото без опису11 травня працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату Яготинської міської ради було проведено об’їзд території міста з метою недопущення несанкціонованої торгівлі та упередження торгівлі у невстановлених місцях, дотримання фізичними особами Правил благоустрою та утримання територій в м. Яготин.

Під час об’їзду по вул. Вокзальній та поблизу Привокзальних торгових рядів було виявлено торгівлю посадковим матеріалом овочів та квітів у місці непередбаченому для торгівлі.  З громадянами, що здійснювали торгівлю, представниками міської ради було проведено роз’яснювальну бесіду та попереджено про адміністративну відповідальність щодо торгівлі у заборонених місцях на території міста.

Яготинська міська рада в черговий раз нагадує, що торгівля у невстановлених місцях на території м. Яготин  - заборонена.

Дотримання Правил благоустрою, що діють на території м. Яготин, є обов’язковими для всіх громадян.