Яготинський район, Київська область

Об’їзд торгових закладів м. Яготин

28 листопада працівники відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради здійснили об’їзд стану дотримання власниками та орендарями торгових закладів Правил благоустрою та утримання територій м. Яготина.

Працівники відділу провели бесіди з власниками (орендарями) торгових закладів міста по вул. Шевченка щодо необхідності постійного дотримання Правил благоустрою, які діють на території міста.

Станом на 28 листопада 2017 року магазини по вул. Шевченка, 130-а та Шевченка,139 та прилеглі до них території,  доглянуті, вимоги Правил дотримуються. Власнику магазину оптово-роздрібної торгівлі по вулиці Шевченка,123 було вказано на недоліки, які необхідно усунути.