Яготинська міська рада долучилась до урочистостей на Софіївській площі в м. Києві

Дата: 22.01.2019 17:05

22 січня вся Україна відзначає проголошення Акту злуки між ЗУНР та УНР. Цього року тисячі українців на Софіївський площі святкують 100-річчя історичної події.

Долучилися до відзначення і депутат Яготинської міської ради VII скликання Н.М.Гусь, члени виконавчого комітету міської ради В.Ф. Сапронайтіс та А.А. Помазун, працівники Яготинської місмької ради, на чолі з першим заступником міського голови С.О. Овчаренком.

Президент України Петро Порошенко привітав усіх із Днем Соборності України.

«Рівно сто років тому на цьому майдані сталася одна з найбільших подій в історії України. Тут відбулося проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність», – наголосив Президент України Петро Порошенко.