Яготинський район, Київська область

КП "Комунальник" інформує

Працівниками комунального підприємства міської ради «Комунальник» розпочато роботи по спилюванню аварійно-небезпечних тополь по вул. Мічуріна, неподалік дошкільного навчального закладу № 6 «Волошка».

Ці дерева становлять загрозу для життя і здоров’я пішоходів, транспортних засобів, ліній електропередач внаслідок снігопадів, вітролому, урагану та інших стихійних природних явищ чи за наявності гнилої серцевини стовбура, значної суховершинності, досягнення вікової межі.

Виконавцем даного виду робіт є комунальне підприємство міської ради «Комунальник», працівники якого виконують кронування проклеймованих дерев, відповідно до висновків комісії по обстеженню зелених насаджень  та паркових зон в м. Яготині до складу якої входять і представники державної екологічної інспекції у Київській області та державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Київлісозахист».

Яготинська міська рада звертається до пішоходів: з метою уникнення травматизму, дотримуйтеся правил безпеки, перебуваючи поблизу місць проведення робіт.