Звіт про роботу КП "Міськсвітло" за травень 2018 року

Дата: 04.06.2018 17:08

Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Міськсвітло» інформує про виконані роботи за травень 2018 року.

1

Заміна натрієвих ліхтарів на однокристальні в районі  ДРСУ, а саме по вулицях: Гагаріна, Мінська, Мініна, Богуна Івана, Чорновола В'ячеслава

122 шт.

2

Заміна натрієвих ліхтарів на однокристальні світлодіодні в районі ТДВ "Яготинський маслозавод" (центральна  частина), а саме по вулицях: Річна, Футбольна, Бабія Павла, Козацька, Паркова.

96 шт.

3

Заміна  натрієвих  ліхтарів  на  однокристальні  світлодіодні, а саме  по вулицях: Чкалова, Дарницька, Винниченка.

23 шт.

4

Розчистка ліній електропередач від гілок по вул. Паркова, вул. Мінська.

Проведена розчистка дерев від гілок та порослі

5

Ремонт ліхтарів з заміною ламп згідно заявок жителів м. Яготин в кількості 25 штук (вул. Сковороди, провул. Лобановського Валерія, вул. Олеся Олександра та  ін.)

Всі звернення взято до уваги. На 31.05.2018р. всі заявки виконано в повному обсязі.