Особистий прийом громадян

Дата: 08.11.2017 17:09

Фото без опису08 листопада на особистий прийом до міського голови Н.М. Дзюби звернулись яготинці з питань соціального захисту населення, земельних відносин, волонтерської діяльності та діяльності Яготинського районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго».

До першого заступника міського голови С.О. Овчаренка звернулися громадяни щодо опалення у багатоквартирних житлових будинках  міста.

Секретар Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук консультувала яготинців по наданню характеристик на громадян, обстеженню житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання, а також щодо соціального захисту населення.

До керуючого справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицького звернулися яготинці щодо видачі рішень виконкому.

В ході особистого прийому яготинці отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради були надані відповідні доручення.

Працівники Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам з різних питань.