Особистий прийом громадян

Дата: 15.08.2018 17:09

Фото без опису15 серпня 2018 року відбувся особистий прийом громадян виконувачем обов’язків міського голови С.О.Овчаренком, заступником міського голови О.І.Фединою та начальниками відділів структурних підрозділів апарату міської ради Ю.В.Михайловим, О.М.Кудрявським.

У зверненнях громадян на особистому прийомі актуальними були питання : оформлення та приватизація земельних ділянок, суміжне землекористування, надання соціальної допомоги на лікування, присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна, а також комунальні питання, зокрема – проведення заміни каналізаційних мереж та видалення аварійних дерев. Саме ці звернення потребували підтримки з боку представників влади.

Звернення громадян було розглянуто та направлено у відділи міської ради та установи міста для належного їх розгляду та вирішення відповідно до чинного законодавства.