Участь у нараді з питань підготовки та проведення святкових заходів

Дата: 02.03.2018 15:12

Фото без опису1 березня заступник міського голови О.І. Федина взяла участь у засіданні оргкомітету, під головуванням виконувача обов’язків голови Яготинської райдержадміністрації О.І. Рудніцької, з питань підготовки та проведення святкових заходів: 30-річчя народного ансамблю «Рідні наспіви», Міжнародного жіночого дня, шевченківських днів, Дня працівників житлово-комунального господарства та звітного концерту районного будинку культури.

Під час засідання були прийняті відповідні рішення стосовно часу та місця проведення заходів.

4 березня о 14 год. в районному будинку культури відбудеться святковий концерт з нагоди 30-річчя народного аматорського ансамблю народної пісні «Рідні наспіви».

6 березня о 14.00 год. в будинку культури відбудуться районні заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня, в рамках якого відбудеться святковий концерт за участі народного артиста України Мар’яна Гаденка.

7 березня о 10.00 год. біля пам’ятника Т.Г.Шевченку у м. Яготин відбудеться мітинг, приурочений 204-й річниці від Дня народження Кобзаря.

13 березня  0 14.00 год. в школі мистецтв відбудеться літературно - музичний вечір «Піснею до серця, серцем до народу» присвячений 204-й річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка.

16 березня 2018 року в будинку культури відбудуться урочистості з нагоди відзначення Дня працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення, за участі Анатолія Скоробагатька.

24 березня 2018 року - звітний концерт Яготинського РБК.