Двомісячник з благоустрою Яготина - триває

Дата: 12.04.2018 17:11
Кількість переглядів: 559

Фото без описуЗ початком весни щороку на території м. Яготин традиційно проводиться двомісячник благоустрою для поліпшення стану навколишнього природного середовища, санітарного очищення міста та його озеленення.

Відповідно до розпорядження міського голови від 02.04.2018 № 25-аг «Про проведення двомісячника благоустрою, санітарної очистки та озеленення міста Яготина» четвер встановлено санітарним днем у місті і  всі трудові колективи підприємств, установ, організацій, міста долучаються до заходів з питань благоустрою. 12 квітня більшість організацій міста взяли активну участь у прибиранні власних та прилеглих територій.

Хочеться відмітити студентів КВНЗ «Чорнобильський медичний коледж»,  працівників картинної галереї КЗ КОР «Яготинський історичний музей»,  Яготинської ЦРЛ, комунального закладу «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги», Яготинського районного будинку культури та багатьох інших установ, громадян міста, які також долучились до заходу з благоустрою і  упорядкували власні та закріплені території.

Яготинська міська рада щиро дякує всім колективам та небайдужим громадянам, які дбають про чистоту та охайність  рідного міста  і долучаються до міських заходів двомісячника благоустрою, який триватиме до 25 травня 2018 року.

Адже, порядок у місті, як і у власній домівці, залежить від кожного з нас.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора