Особистий прийом громадян

Дата: 05.09.2018 17:11
Кількість переглядів: 523

Фото без опису5 вересня міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян.

Більшість питань, з якими до очільниці міста звертались яготинці, стосувалися вирішення житлових і земельних проблем, надання матеріальної допомоги, добросусідських відносин, благоустрою міста тощо.

Заступник міського голови О.І. Федина консультувала громадян щодо реєстрації місця проживання, соціального захисту, зокрема надання матеріальної допомоги жителям міста на лікування, адресної підтримки тощо.

Жителі міста, які звернули на прийом до секретаря міської ради Т.І. Рубанчук отримали роз’яснення щодо соціального захисту населення, надання громадянам характеристик за місцем вимоги, оформлення допомоги багатодітним сім’ям та інших питань, які потребували підтримки з боку представників влади.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам.

Усі мешканці міста, які звернулися на особистий прийом до міського голови, отримали необхідні відповіді та консультації. За результатами розгляду заяв, Наталія Миколаївна надала доручення заступникам міського голови опрацювати порушені під час прийому громадянами питання та в межах чинного законодавства надати допомогу у їх вирішенні.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора