Участь у спільному засіданні

Дата: 23.03.2018 17:14

Фото без опису23 березня у малому залі Яготинської районної державної адміністрації відбулось спільне засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної власності та з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики Яготинської районної ради.

У засіданні взяли участь: міський голова Н.М. Дзюба, секретар міської ради Т.І. Рубанчук, перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, голова постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної власності та з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики Яготинської районної ради О.І. Нікітченко, депутати та члени виконавчого комітету Яготинської міської ради VII скликання, виконувач обов’язків голови Яготинської райдержадміністрації О.І. Рудніцька, заступник голови райдержадміністрації А.О. Антоненко, голова райради В.Г. Грицай, заступник голови райради О.П. Усенко, депутати районної ради, начальник КПТМ «Яготинтепломережа» О.С. Форостяний, інженер з експлуатації будівель Яготинської ЦРЛ Ю.В. Радченко, члени постійної депутатської комісії, представники засобів масової інформації.

Детальну інформацію про засідання цієї комісії читайте найближчого часу на офіційному веб-сайті Яготинської міської ради.